Νέα & Ανακοινώσεις

Σεπτέμβριος 2016

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

17-9-2016 :Ο κουμπαράς του σχολείου μας γέμισε και πάλι από τα χρήματα που βρίσκουν οι μαθητές στο προαύλιο. Όταν τον ανοίξαμε είδαμε με έκπληξη ότι είχαν μαζευτεί 72 ευρώ!!! Τα χρήματα αυτά θα διατεθούν για να ξεκινήσει η δημιουργία δανειστικής βιβλιοθήκης στο σχολείο.

12-9-2016 :Μετά τις καλοκαιρινές διακοπές το κουδούνι του σχολείου μας χτύπησε και πάλι και η αυλή μας γέμισε με τις γνώριμες παιδικές φωνές. Σήμερα έγινε ο Αγιασμός και καλωσορίσαμε τα παιδιά.

Καλή και Δημιουργική Χρονιά σε όλους!!!!

Ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου μας εύχεται σε όλους τους γονείς και μαθητές μας μια καλή και δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο.

Σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 12-9-2016 ο αγιασμός θα τελεστεί στις 8:30. Τα βιβλία των μαθητών θα μοιραστούν την επόμενη μέρα Τρίτη 13-9-2016.